برنامه وب لینک در سیستم صوتی چیست ؟

همه روزه شرکت های تولید کننده هدیونیت در تلاش هستند تا دستگاه هایی را ارائه بکنند تا ارتباط آن ها با گوشی راحتر و کاراتر و مفیدتر برقرار شود. برای ارتباط بین گوشی های هوشمند با اسکرین و هدیونیت های تصویری راهکار های متفاوتی وجود دارد از جمله کارپلی و اندروید اُتو که مستلزم پردازنده قوی و گران شدن دستگاه خواهد بود.


استفاده از میرورلینک که مشکل اساسی با سیستم iOS اپل دارند و هماهنگی منظمی با خیلی از دستگاه های اندرویدی ندارند و اما جدیدترین راهکار که به ما اجازه انتقال تصویر و نرم افزار را بین گوشی های هوشمند و هدیونیت ها را می دهد سیستم وب لینک می باشد.
وب لینک در واقع یک اینترفیس و اَپ (برنامه) است که بر روی گوشی ها نصب می شود و از طریق آن شما می توانید برخی از نرم افزار های پرکاربرد مثل وِیز و یوتیوب را بر روی اسکرین دستگاه خود داشته باشید. برای اجرای این برنامه نیاز به cpu قوی همانند سیستم کارپلی و اندروید اُتو نیست و لذا این برنامه بیشتر بر روی هدیونیت های ارزانتر قرار میگیرد.


اکثر محصولات تصویری سال ۲۰۱۹ برندها به این برنامه مجهز هستند، همانند DDX718WBTM از برند کنوود.
برند های تولید کننده هدیونیت برای خود نرم افزار و وب لینک مخصوص را دارند که شما می توانید آن ها را دانلود و استفاده کنید، این نرم افزار ها امکان داشتن برنامه ویز را بر روی دستگاه های ارزان قیمت تر فراهم می کنند.
سوالات و نظرات خود را در زیر همین صفحه با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The maximum upload file size: ۲ MB. You can upload: image. Drop files here