چرا امپلیفایر AV 5.1 برنده جایزه EISA در سال ۲۰۱۲ در زمینه بهترین امپلیفایرشد ؟
درسال ۲۰۱۲ شرکت ادیسون دست به تولید محصولی زد که تحولی شگرف در صنعت تکنولوژِی های کار ادیو ایجاد کرد . امروز میخواهیم باهم در مورد این امپلیفایر صحبت کنیم . همونطور که میدنید این ی امپلیفایر ۵ کاناله هست اما چرا این ی امپلیفایر منحصر به فرده و رقیب نداره ؟
بارزترین و ملموسترین تکنولوژی که در این به کار رفته نوع کلاس بندی این امپ هست به طوری که دو کانال این امپ کلاس A دو کانال کلاس ABو کانال مخصوص سابووفر کلاس D هست . این نوع کلاس بندی باعث میشه شما هرجور که دوست دارید و میخواهید سیستم دلخواهتون رو جمع اوری و نصب کنید
تکنولوژِی SMART AIR FLOW که برای اولین بار در این امپلی ها به کار گرفته شد یکی از موثرترین روش ها برای خنک کردن این امپ است. توسط مکشی که فن به کار گرفته شده در این امپ ایجاد میکند هوای خنک از کف وارد امپلی شده و هوای گرم از سمت بالا خارج میشود . به گفته خود شرکت ادیسون این فن قلب مدار این امپلیفایر است که به شما این اطمینان رو میدهد که از پس مدیریت گرمای این امپ با کمترین صدای ممکننه بر خواهد امد .
یک ریز تراشه کوچک به نام اختصاری AMP در هرلحظه به طور هوشمند تمام میزان ولتاژموجود درمدار. نوع اهم بندی . خروجی امپ و گرما را انالیز میکند و به محض مشاهده کوچکترین تغییری امپ را به حالت پروتکت در میاورد .
از دیگر تکنولوژی های که میتوان در این امپلی مشاهده کرد تکنولوژی double transformers است که دز واقع نوعی دستگاه مبدل برق ضعیف به برق قوی است . این قسمت با حضور منبع تغذیه امپ باعث کارای و قدرت بیشتر این امپ و همچنین مانع ایجاد هرگونه نوسان برق میشود .
نوع طراحی این امپ به گونه ای است که به شما این امکان را میدهد که به راحتی قسمت های مختلف این امپ را جدا کرده و دوباره سرهم کنید (دقیقا مانند پازل ) مثلا اگر روزی امپ شما در قسمت AMP به مشکل خورد نیاز نیست که نگران تعمیرکار باشید چون این قطعه به صورت دستی بدون هیچ گونه ابزار خاص ورداشته و دوباره سرهم میشود. همین مزیت باعث میشود شما در نصب av bit in به سادگی حتی اگر بی تجربه باشید مشکلی نداشته باشید .
اما شاید بپرسید که AV BIT IN چیست ؟
این وسیله در واقع یک کیت اینترفیس و کراس اوور دیجیتال برای تمام امپلی های av است . که به شما این امکان را میدهد که با کیفیت بالا تمام اتصالات خود را به پروسسور های دیگر یا امپلی های سری ووچه متصل کنید بدون کمترین تغیری در کیفیت صدا . به کمک این وسیله شما میتوانید سیستم full da خود را داشته باشید .
همچنین این امپ قابلیت کنترل ریموت اختصاصی برای ساب ووفر شما نیز دارد .
در پایان به جرعت میتوان گفت بهترین امپلیفایری است که با قیمت مناسب حداکثر کیفیت را به شما اراعه میدهد .

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *